BG Magic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Какви "гимикс" използвате, реквизити секрети, от какво не сте доволни

Go down

Какви "гимикс" използвате, реквизити секрети, от какво не сте доволни Empty Какви "гимикс" използвате, реквизити секрети, от какво не сте доволни

Post  Admin Sun Oct 26, 2008 9:37 am

За тези като мен които за дадени трикове предпочитат така нар. магически джаджи , вместо да инвестираме безбройнни часове в изучаване на различни техники за изчезвания, защо да не използваме да речем един юниверсал пул на фирмата верне...Smile не са и скъпи по 5 долара и тн и тн, аз имам наистина доста от тях, като за часто от моите устроиства мога да кажа че са доста дървени, не ви съветвам в никакав случай да си купувате продюсер за монети( уж бил много удобен за трика мизрс дриим или продукцията на монети от въздуха след което се хвърлят в кофа за шампанско )докато не видях тоя стар и класически номер от роко силано.Изградих си мои тертип, устроиството е супер смещно, защото не можете да вървите наоколо с кофата.Друго нещо, пак на тая индииската фирма - т. нар. card holder има преимущества за т.нар продукция на карти - cardini single но го намирам за неудачен в една серия от манипулации от карти, преди го използвах докато минаха няколко месеца да понаучанякои от сложните и трудни манипулации като кардини сингъл и снап продукшън-а.За или против равен-аSmile) много хора са против, но тоя по новия им - reel raven е доста практи4ен ако си го инсталирате под дреха, зад джоб и тн, може да се праи с навити ръкави, използва макара.Моите 2 любими уреда и двата фундамента на генералната магия - 1.universal holder by alexander decova аз лично имам 6 ттакива джаджички по себе си, отне ми време да ги модифицирам, страхотни са наи удобно държат монети, солница, руло банкноти, използвайте ефектни предмети, щото ако искате да сложите карти може и чрез щипка, имам и още 6 холдера които се водят egg/silk/ball holder, т. нар. сферичните за кръгли предмети, индииско производство бива ги, добре държат яйца, крушка коприна, дори палмо.2.Universal pull by Vernet.и ОТ тях имам 6, те имат няколко недостатъка но често ги използвам и съм доволен много от тях, едното е че ше ви дойдат в много тъп вид, т..е ще усетите 4е е необходимо да им развържете връзката на кордата и ластикаи да направите много по-малък и прост възел, тъй като с фабри4ния таа джаджа запъва катастрофално на хълкичките на които стои...колко корди суъм сменил не е истина, а сериината е бая ятъничка и късаща се...издават звук не са за микромагия, аз им права по 2 оппорни то4ки с безопасни иглитака им настроивам силата на опън, и ги слагам под дрехи никога в ръкави, също около колан и тн.Палмото е супер за коприни, за мен е най-доброто за 10$...Smileимам още много тва край няма пишете и виеSmile

Admin
Admin

Posts : 21
Join date : 2008-10-26

https://bgmagic.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum